Veckonummer 2021 🇸🇪

Veckonummer 2021

Veckonummer i Januari 2021

VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 5328293031123
Vecka 145678910
Vecka 211121314151617
Vecka 318192021222324
Vecka 425262728293031
Veckonummer i februari 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 51234567
Vecka 6891011121314
Vecka 715161718192021
Vecka 822232425262728
Veckonummer i Mars 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 91234567
Vecka 10891011121314
Vecka 1115161718192021
Vecka 1222232425262728
Vecka 132930311234
Veckonummer i April 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 132930311234
Vecka 14567891011
Vecka 1512131415161718
Vecka 1619202122232425
Vecka 17262728293012
Veckonummer i Maj 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 17262728293012
Vecka 183456789
Vecka 1910111213141516
Vecka 2017181920212223
Vecka 2124252627282930
Vecka 2231123456
Veckonummer i Juni 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 2231123456
Vecka 2378910111213
Vecka 2414151617181920
Vecka 2521222324252627
Vecka 262829301234
Veckonummer i Juli 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 262829301234
Vecka 27567891011
Vecka 2812131415161718
Vecka 2919202122232425
Vecka 302627282930311
Veckonummer i Augusti 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 302627282930311
Vecka 312345678
Vecka 329101112131415
Vecka 3316171819202122
Vecka 3423242526272829
Vecka 35303112345
Veckonummer i September 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 35303112345
Vecka 366789101112
Vecka 3713141516171819
Vecka 3820212223242526
Vecka 3927282930123
Veckonummer i Oktober 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 3927282930123
Vecka 4045678910
Vecka 4111121314151617
Vecka 4218192021222324
Vecka 4325262728293031
Veckonummer i November 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 441234567
Vecka 45891011121314
Vecka 4615161718192021
Vecka 4722232425262728
Vecka 48293012345
Veckonummer i December 2021
VeckaMånTisOnsTorFreLörSön
Vecka 48293012345
Vecka 496789101112
Vecka 5013141516171819
Vecka 5120212223242526
Vecka 52272829303112

Veckonummer 2021 januari till juni

Veckonummer 2021 januari till juni


Veckonummer 2021 juli till december

Veckonummer 2021 juli till december

See Also  Kalender 2021-Årskalender för 2021 inklusive veckonummer 🇸🇪